Dlaczego u nas?

 

Jesteśmy zespołem z kilkunastoletnim doświadczeniem, a naszych pacjentów, którym udało się nam pomóc są setki. Pracujemy w oparciu o najbardziej prestiżowe zalecenia międzynarodowych towarzystw naukowych.

Postępujemy zgodnie z wytycznymi American Academy of Sleep Medicine oraz European Respiratory Society.

Każdego chorego traktujemy indywidualnie i szczegółowo. Bezdechu nie leczymy jedną metodą, lecz w zależności od sytuacji proponujemy różne rozwiązania terapii. Wykorzystujemy metody terapii CPAP, aparatów wewnątrzustnych, zabiegów laryngologicznych i inne.

Współpracujemy z wybitnymi specjalistami innych specjalności lekarskich - nie zostawiamy chorego samego.

Zajmujemy się chorym kompleksowo, nie patrzymy na pacjenta przez pryzmat jednej choroby. Zapewniamy całoroczną opiekę medyczną. Sprawnie odpowiadamy na potrzeby chorego - w razie pilnej potrzeby przyspieszamy termin wizyty.

W diagnostyce bezdechu wykorzystujemy nowoczesną i różnorodną aparaturę medyczną - w zależności od sytuacji. W razie potrzeby wykonujemy badanie snu z oceną czynności mózgu i analizą faz snu. Zawsze sprawdzamy skuteczność prowadzonego leczenia - nie zakładamy, że każde działanie medyczne zawsze sie sprawdza. Wiedza, rzetelność i doświadczenie są filarem naszej pracy.

Chociaż nasz gabinet jest prywatną placówką medyczną mamy podpisaną umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia upoważniającą do wystawiania recept na leki, środki spożywcze specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyroby medyczne refundowane ze środków publicznych przysługujące świadczeniobiorcom.

Masz jakieś pytanie lub wątpliwości? Napisz - odpowiemy sprawnie na Twój list.

Rejestracja

Rejestracja jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 20:00.

Telefony:
012 422 08 39
012 422 69 43
012 411 54 88 (tel./fax)

E-mail:
rejestracja@gabinetymasarska.pl

Terminy konsultacji

Na konsultacje zapraszamy:

dr nauk med. Aleksander Kania w poniedziałki 17:30 - 20:00

Dowiedz się więcej: zapytaj@leczeniebezdechu.pl

Lokalizacja i dojazd

Gabinet Centrum Leczenia Bezdechu znajduje się w Krakowie w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii Kazimierz.

Adres:
ul.Masarska 7
31-534 Kraków

Centrum Leczenia Bezdechu - Gabinet
English version